Notice: Undefined offset: 72 in /var/www/vhosts/ce.sumdu.edu.ua/httpdocs/libraries/src/Access/Access.php on line 608

Notice: Trying to get property 'rules' of non-object in /var/www/vhosts/ce.sumdu.edu.ua/httpdocs/libraries/src/Access/Access.php on line 608

Notice: Undefined offset: 72 in /var/www/vhosts/ce.sumdu.edu.ua/httpdocs/libraries/src/Access/Access.php on line 613

Notice: Trying to get property 'rules' of non-object in /var/www/vhosts/ce.sumdu.edu.ua/httpdocs/libraries/src/Access/Access.php on line 613

РОБОЧА ПРОГРАМА навчальної дисципліни “Технологічні лінії та комплекси нафтопереробних виробництв” (форма навчання - денна)
РОБОЧА ПРОГРАМА навчальної дисципліни “Технологічні лінії та комплекси нафтопереробних виробництв” (форма навчання - заочна)

РЕГЛАМЕНТ модульно-рейтингової системи контролю і оцінювання з навчальної дисципліни “Технологічні лінії та комплекси нафтопереробних виробництв”

Навчально-методичні матеріали для забезпечення самостійної роботи
(в т. ч. електронні засоби навчання для виконання лабораторних та індивідуальних завдань)

Методичні вказівки до вивчення дисципліни "Технологічні лінії та комплекси нафто- і газопереробних виробництв" зі спец. 7.090220 "Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів": для студ. денної і заочної форм навчання / О. О. Ляпощенко, В. І. Склабінський. — Суми : СумДУ, 2007. — 36 с. — 2-64.

Download-buttonЗАВАНТАЖИТИ шаблон для виконання РОЗРАХУНКОВОЇ РОБОТИ з дисципліни "Технологічні лінії та комплекси нафтопереробних виробництв" (форма навчання - заочна) >>

Эмирджанов Р.Т., Лемберанский Р.А. Основы технологических расчетов в нефтепереработке и нефтехимии: Учеб. пособие для вузов. - М.: Химия, 1989. - 191с.

Методичні вказівки до виконання лабораторної роботи «Дослідження гідродинаміки віялового розпилювача для масообмінних апаратів» з дисципліни «Технологічні лінії і комплекси»: для студ. спец. 7(8).090220 «Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів» денної та заочної форм навчання / О. О. Ляпощенко, А. Є. Артюхов. — Суми : СумДУ, 2009. — 12 с. — 1-46.

Методичні вказівки до виконання лабораторної роботи «Дослідження зрошувачів, що обертаються, для насадкових апаратів» з дисципліни «Технологічні лінії і комплекси»: для студ. спец. 7(8).090220 «Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів» денної та заочної форм навчання / О. О. Ляпощенко, А. Є. Артюхов. — Суми : СумДУ, 2009. — 14 с. — 1-62.

Download-buttonЗАВАНТАЖИТИ шаблон для виконання ЛАБОРАТОРНИХ РОБІТ з дисципліни "Технологічні лінії та комплекси нафтопереробних виробництв" >>

3D тренажери по основних установках на нафтопереробному та газопереробному заводах:

22 грудня 2021
Зав. кафедри ТМВІ, ст. наук. співробітник кафедри ХІ, докт. техн. наук, професор Віталій ІВАНОВ та професор, пров. наук. співробітник кафедри ХІ, докт. техн. наук, професор Олександр ЛЯПОЩЕНКО отримали наукові нагороди Європейського Альянсу Інновацій (Бельгія) і їх імена внесено до списку EAI Fellow Members Class 2021.
24 жовтня 2021
24 жовтня в Сумському державному університеті відбулась нарада за участі представника НАК «Нафтогаз України» Санжара ЖАРКЕШОВА, голови Сумської облдержадміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО, представників провідних машинобудівних компаній Сумщини та науковців.