z dnem himika

Зав. кафедри ТМВІ, ст. наук. співробітник кафедри ХІ, докт. техн. наук, професор Віталій ІВАНОВ та професор, пров. наук. співробітник кафедри ХІ, докт. техн. наук, професор Олександр ЛЯПОЩЕНКО отримали наукові нагороди Європейського Альянсу Інновацій (Бельгія) і їх імена внесено до списку EAI Fellow Members Class 2021.

24 жовтня в Сумському державному університеті відбулась нарада за участі представника НАК «Нафтогаз України» Санжара ЖАРКЕШОВА, голови Сумської облдержадміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО, представників провідних машинобудівних компаній Сумщини та науковців.

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України, за особливі успіхи у навчанні, науковій роботі та громадській діяльності, 9 студентам Сумського державного університету (СумДУ) призначено іменні стипендії Верховної Ради України, а також академічні стипендії Президента України та імені М. С. Грушевського, серед яких і студент факультету технічних систем та енергоефективних технологій СумДУ.

Так, студент здобувач cтупеня магістр кафедри хімічної інженерії Костянтин НІЧВОЛОДІН  удостоєний академічної стипендії Президента України на 2021/2022 н.р.