21-23 листопада 2013 року науковці Сумського державного університету (СумДУ) взяли участь у III Міжнародній науковій конференції молодих вчених "Chemistry and Chemical Technology (CCT-2013)", яка проходила в м. Львів у Національному університеті "Львівська політехніка". Цього року конференція проходила в межах ІV Міжнародного молодіжного фестивалю науки "Litteris Et Artibus". До Львова прибули молоді вчені з різних регіонів України, а також із Польщі, Росії, Молдови, Австрії, Німеччини, Швеції та Румунії. У фестивалі прийняло участь 800 молодих вчених з 12 країн світу.

Під час роботи конференції науковій спільноті були представлені напрацювання науковців кафедри "Процеси та обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв (ПОХНВ)" факультету ТеСЕТ СумДУ. Начальник ЦНТЕІ СумДУ, доцент кафедри ПОХНВ Артем Артюхов представив доповідь "The influence of the work space design of the vortex granulator on the nature of the granules movement", аспірантка кафедри Ольга Настенко виступила з доповідю "Analysis of the Phase Equilibrium Conditions and the Impact of Coupled Heat and Mass Transfer on the Separation Process Efficiency in the Inertial – Filtering Gas Separator", аспірант кафедри Руслан Острога доповів на тему "Mechanism of film formation during granules capsulation in fluidized bed".

Присутні обговорили інновації у галузях неорганічної, аналітичної, фізичної, органічної, біоорганічної та медичної хімії, хімії довкілля, хімічної технології та інженерії.

Ольга Настенко