На факультеті ТеСЕТ з'явилося нове програмне забезпечення для симуляції хімічних процесів - CHEMCAD. Це потужний інструмент, який допоможе вам вивчати, проектувати, аналізувати та оптимізувати різноманітні хімічні системи. CHEMCAD має багато переваг, таких як:

- Гнучкість і налаштовуваність під будь-які завдання
- Інтуїтивний графічний інтерфейс з легким перетягуванням унітарних операцій і символів
- Велика база даних термофізичних властивостей для газів, рідин, твердих речовин і електролітів
- Модулі для розмірів обладнання, динамічної симуляції, проектування теплообмінників, розвитку процесів та іншого
- Високоякісна технічна підтримка та навчальні ресурси

За допомогою CHEMCAD ви зможете моделювати прості та складні хімічні процеси на одній графічній платформі. CHEMCAD підтримує різні галузі промисловості, такі як біопроцесинг, нафта і газ, фармацевтика, виробництво обладнання та інше.