00_2023.jpg

29 вересня 2023 р. відбулась підсумкова зустріч у рамках проходження курсів підготовки фахівців з фізико-механічних випробувань. Загалом захід тривав з 25 по 29 вересня 2023 року і був організований на базі Регіонального навчально-методичного та науково-консультаційного центру «Технологія» Сумського державного університету.

Курси проводили представники РЦ «Технологія», доценти кафедри комп’ютерної механіки ім. М. Марцинковського Євген САВЧЕНКО та Дмитро ЖИГИЛІЙ, які навчали та атестували слухачів за такими темами:

• Класифікація механічних випробувань матеріалів.
  • Статичні методи оброблення результатів механічних випробувань та сучасні підходи до формування звітів за ними.
  • Нормовані методи визначення твердості матеріалів.
  • Статичні випробування на розтягування.
  • Статичні випробування на стискання та згинання.
  • Механічні властивості матеріалів під час удару.

Від кафедри хімічної інженерії прийняли участь т.в.о. завідувача кафедри Руслан ОСТРОГА, а також студенти ОП «Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів»: Олексій МОСКАЛЬЧУК, Андрій СЕРГІЄНКО, Олександр МАНДРИКА.

По закінченню курсів студенти отримали сертифікати про підвищення квалiфiкацii «Фахiвець з фiзико-механiчних випробувань».