5.jpg

14 квітня для здобувачів вищої освіти за ОП «Комп’ютерний інжиніринг обладнання хімічних виробництв» відбулася он-лайн зустріч із науковим співробітником Ланкастерського університету (м. Ланкастер, Великобританія) Алехандро Муре Абелендою та генеральним директором Товариства з обмеженою відповідальністю «Білопілля Агросвіт» Левчаком Костянтином Олексійовичем.

Під час зустрічі студентам було продемонстровано, як за допомогою програмного комплексу Aspen Plus v12 проводиться моделювання процесу ферментації та оптимізація подальшого вилучення бікарбонату амонію. Також були зазначені проблеми, з якими доводиться стикатися аграрним підприємствам Сумщини в умовах воєнного стану, озвучені перспективи та можливі шляхи розвитку техніки і технологій АПК.