28 лютого для викладачів та здобувачів вищої освіти за ОП «Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів» відбулася зустріч з керівником групи зі сприяння академічної доброчесності СумДУ, членом робочої групи з дослідницької доброчесності (Європейська рада науковців, Бельгія), членом національного агентства із забезпечення якості вищої освіти України, Артемом АРТЮХОВИМ.

Під час зустрічі піднімалися питання необхідності дотримання академічної доброчесності як під час навчання студентами, так і під час оцінювання знань викладачами. Розглядалися види порушень академічної доброчесності, методи боротьби із ними, представлена основна нормативна база. Було показано, в чому полягають права та обов’язки всіх учасників освітнього процесу, які можуть бути наслідки та яка загрожує відповідальність у випадку порушення ними принципів академічної доброчесності.