За період свого 50-річного існування кафедра підготувала більше 3500 інженерів-механіків хімічних виробництв, багато з них стали керівниками структурних підрозділів і підприємств Сумщини. Серед випускників кафедри, які досягли значних успіхів на практичній роботі, можна назвати таких: працівники Сумського НВО Артюхов О.О., Бараннік О.Т., Бойко П.Я., Біловодський В.А., Буцький А.М., Гайковий О.В., Гвоздецький А.П., Маковецький С.І., Ніколаєнко І.В., Шабалов Ю.І. та багато інших; працівники ПАТ “Сумихімпром” Лапін Є.В., Білоус Ю.М., Ільїн О.А., Свєташов Б.С., Скриннік Ю.М., Федосенко А.В.; АТ "Сумський завод "Насосоенергомаш" Ковтун О.М.; працівники ПАТ "Укрхміпроект" Хухрянський О.М., Дудка С.В., Михайлов А.С.; працівники ВАТ “Укрнафта” Качанівський ГПЗ Рудь О.С., Анастасівська ГЛКС Довженко М.І., Гніденцівський ГПЗ Сміловець В.В., Савуляк Я.І. та багато інших; працівники інших підприємств Бобров Ф.А., Бондарь М.І., Кавун А.І., Касьян А.Г., Ситнік В.Г., Терещенко В.П. та багато інших.