Артюхов Артем Євгенович, 1983 року народження

Артюхов Артем ЄвгеновичВчений ступінь та звання: к.т.н., доцент.
Артюхов Артем ЄвгеновичСфера наукових інтересів:
вихрові тепло-масообмінні пристрої.
LinkedinResearchGate

Артюхова Надія Олександрівна, 1988 року народження

Вчений ступінь та звання: к.т.н.
Сфера наукових інтересів:
дослідження конвективного сушіння дисперсних матеріалів в апаратах завислого шару.

Литвиненко Андрій Володимирович, 1988 року народження

Вчений ступінь та звання: к.т.н.
Сфера наукових інтересів:

процеси та обладнання хімічної та харчової промисловості, зокрема вдосконалення технології проведення процесу класифікації та розробка пневматичних класифікаторів.
тел: +38(099)742-29-84

Литвиненко Ольга Вікторівна, 1990 року народження

Настенко Ольга Вікторівна Настенко Ольга ВікторівнаВчений ступінь та звання: к.т.н.
Сфера наукових інтересів:
дослідження процесів інерційно-фільтруючої сепарації та газосепараційного обладнання.
тел: +38(0542)68-77-95

Ляпощенко Олександр Олександрович, 1980 року народження

Ляпощенко Олександр ОлександровичВчений ступінь та звання: д.т.н., професор.
Ляпощенко Олександр ОлександровичСфера наукових інтересів: процеси та обладнання нафтогазової промисловості, технології сепарації газоконденсатних сумішей, розробка та впровадження високоефективних інерційно-фільтруючих газосепараторів, крапле- та тумановловлювачів.
тел: +38(0542)68-77-95

Михайловський Яків Емануїлович, 1965 року народження

Михайловський Яків ЕмануїловичВчений ступінь та звання: к.т.н., доцент.
Михайловський Яків ЕмануїловичСфера наукових інтересів:
процеси та обладнання хiмічних виробництв, комп'ютернi розрахунки хiмiчної технiки.
+38(0542)68-77-95

Острога Руслан Олексійович, 1989 року народження

Острога Руслан ОлексійовичВчений ступінь та звання: к.т.н.
Сфера наукових інтересів:
процеси та обладнання нафтогазової промисловості, капсулювання добрив.
тел: +38(0542)
68-77-95

Скиданенко Максим Сергійович, 1988 року народження

Скиданенко М.С.

Вчений ступінь та звання: к.т.н.
Сфера наукових інтересів:
гідродинаміка та масообмін в процесах гранулювання, дослідження та впровадження в промисловість вібраційних грануляторів.
тел: +38(0542)33-70-73

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.             Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Linkedin  ResearchGate

Склабінський Всеволод Іванович, 1951 року народження

Склабінський Всеволод ІвановичВчений ступінь та звання: д.т.н., професор.
Сфера наукових інтересів:Склабінський Всеволод Іванович
гiдродинамiка та масообмiн у процесах з використанням вихрових течiй, дослiдження та впровадження у виробництво апаратiв з використанням вихрових течiй.

тел: +38(0542)33-71-24

Смирнов Василь Анатолійович, 1970 року народження

Смірнов Василь АнатолійовичСфера наукових інтересів:
Смірнов Василь Анатолійовичпроцеси та обладнання хiмiчних та нафтопереробних виробництв, розрахунок i конструювання хiмiчної технiки.
+38(0542)33-71-24

Стороженко Віталій Якович, 1939 року народження

Стороженко Віталій ЯковичВчений ступінь та звання: к.т.н., професор.
Стороженко Віталій ЯковичСфера наукових інтересів:
дослiдження, розробка i впровадження високоефективних апаратiв для хiмiко-технологiчних процесiв.
+38(0542)33-71-24

Юхименко Микола Петрович, 1960 року народження

Юхименко Микола ПетровичВчений ступінь та звання: к.т.н, доцент.
Юхименко Микола ПетровичСфера наукових інтересів:
розробка енергозберігаючих процесів та апаратів з активними аеродинамічними режимами для інтенсифікації технологічних процесів

Яхненко Сергій Михайлович,1953 року народження

Яхненко Сергій МихайловичВчений ступінь та звання: к.т.н., доцент.
Яхненко Сергій МихайловичСфера наукових інтересів:
розробка динамічних насосів для перекачування соків, сиропів, водяних сумішей, а також різних гідросумішей, що містять у своєму складі тверді домішки великих розмірів.
+38(0542)33-70-73