Професорсько-викладацький склад
Настенко Ольга Вікторівна
Литвиненко Ольга Вікторівна, 1990 року народження

Вчений ступінь та звання: к.т.н.
Сфера наукових інтересів:
дослідження процесів інерційно-фільтруючої сепарації та газосепараційного обладнання.
тел: +38(0542)68-77-95

Ляпощенко Олександр Олександрович, 1980 року народження

Ляпощенко Олександр ОлександровичВчений ступінь та звання: д.т.н., професор.
Сфера наукових інтересів: процеси та обладнання нафтогазової промисловості, технології сепарації газоконденсатних сумішей, розробка та впровадження високоефективних інерційно-фільтруючих газосепараторів, крапле- та тумановловлювачів.
тел: +38(0542)68-77-95

Михайловський Яків Емануїлович, 1965 року народження

Михайловський Яків ЕмануїловичВчений ступінь та звання: к.т.н., доцент.
Сфера наукових інтересів:
процеси та обладнання хiмічних виробництв, комп'ютернi розрахунки хiмiчної технiки.
+38(0542)68-77-95

Острога Руслан Олексійович, 1989 року народження

Острога Руслан ОлексійовичВчений ступінь та звання: к.т.н.
Сфера наукових інтересів:
процеси та обладнання нафтогазової промисловості, капсулювання добрив.
тел: +38(0542)
68-77-95

Скиданенко Максим Сергійович, 1988 року народження

Вчений ступінь та звання:
 к.т.н.Скиданенко М.С.

Сфера наукових інтересів:
гідродинаміка та масообмін в процесах гранулювання, дослідження та впровадження в промисловість вібраційних грануляторів.
тел: +38(0542)33-70-73

Linkedin  ResearchGate

Склабінський Всеволод Іванович
Склабінський Всеволод Іванович, 1951 року народження

Вчений ступінь та звання: д.т.н., професор.
Сфера наукових інтересів:
гiдродинамiка та масообмiн у процесах з використанням вихрових течiй, дослiдження та впровадження у виробництво апаратiв з використанням вихрових течiй.

тел: +38(0542)33-71-24

Смирнов Василь Анатолійович, 1970 року народження

Смірнов Василь АнатолійовичСфера наукових інтересів:
процеси та обладнання хiмiчних та нафтопереробних виробництв, розрахунок i конструювання хiмiчної технiки.
тел: +38(0542)68-77-94

Стороженко Віталій Якович
, 1939 року народження

Вчений ступінь та звання: к.т.н., професор.
Сфера наукових інтересів:
дослiдження, розробка i впровадження високоефективних апаратiв для хiмiко-технологiчних процесiв.
+38(0542)33-71-24

Юхименко Микола Петрович, 1960 року народження

Юхименко Микола ПетровичВчений ступінь та звання: к.т.н, доцент.
Сфера наукових інтересів:
розробка енергозберігаючих процесів та апаратів з активними аеродинамічними режимами для інтенсифікації технологічних процесів
тел: +38(0542)33-70-73

Яхненко Сергій Михайлович,1953 року народження

Яхненко Сергій МихайловичВчений ступінь та звання:
к.т.н., доцент.
Сфера наукових інтересів:
розробка динамічних насосів для перекачування соків, сиропів, водяних сумішей, а також різних гідросумішей, що містять у своєму складі тверді домішки великих розмірів.
+38(0542)33-70-73