На базі Хмельницького національного університету відбулась підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Системи автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні».
Серед представлених на конкурсі робіт – наукова робота студентів кафедри «Процеси та обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв» Олександра Фурси та Андрія Демченка «Комп’ютерне моделювання гідродинамічних умов роботи вихрового гранулятора» (науковий керівник – к.т.н., доцент Артем Артюхов).
Організаційний комітет II туру конкурсу відзначив високий рівень роботи студентів Сумського державного університету дипломом III ступеню.
Факультет технічних систем і енергоефективних технологій та кафедра «Процеси та обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв» щиро вітають молодих науковців, бажає їм творчого натхнення та подальших успіхів у науковій роботі!