Наукові розробки кафедри процесів та обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв (ПОХНВ) СумДУ визнано в республіці Ірак.

Про це свідчить отриманий міжнародний патент №3695 Іраку на винахід нового методу очищення природного та побіжного нафтового газів від води та вуглеводневого конденсату (автори - Склабінський В.І., Ляпощенко О.О., Логвин А.В., Мустафа Маккі Аль-Раммахі), а розроблені науковцями кафедри нові газосепаратори інерційно-фільтруючого типу відзначено сертифікатом відповідності №277/2012 Департаменту промислової власності Центральної організації зі стандартизації та контролю якості (Central Organization for Standardization and Quality Control (C.O.S.Q.C.) та рекомендовані до промислового впровадження Міністерством планування уряду Іраку.

Нагадуємо, що C.O.S.Q.C. входить до міжнародної організації зі стандартизації (International Organization for Standardization (ISO).