Стороженко В.Я. юбилей 75 лет19 січня 2014 р. виповнюється 75 років з дня народження професору кафедри процесів та обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв Сумського державного університету Стороженку Віталію Яковичу.

Проф. Стороженко В.Я. працює в вищій школі з 1963 року, а в нашому університеті з 1982 року. Без сумнівів ця ЛЮДИНА - зразок порядності, талановитий педагог, мудрий керівник, чудовий організатор, видатний науковець. Його організаторські здібності щодо створення НКП дозволили десяткам тисяч студентів у нашій області, за її межами та за межами України здобути вищу освіту без відриву від виробництва.

Привітальні листи з щирими побажаннями від вдячних учеників, колег, друзів можна надсилати Віталію Яковичу на адреси:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Стороженко В.Я. Стенд