14-17 травня 2013 року у Міністерстві освіти і науки проводилася виставка досягнень університетської науки, приурочена до професійного свята – Дня науки. Виставку відкрив та оглянув Перший заступник Міністра освіти і науки Євген Суліма.

Сумський державний університет представив власні винаходи на науковій виставці в Міністерстві освіти і науки України. Серед інновацій  СумДУ – технології енергозбереження, виробництва азотних добрив, діагностики водопровідних мереж.

Вчені СумДУ ознайомили наукову спільноту України з набутками університету у впровадженні енергозберігаючих технологій. Одним із найбільш комерційно вигідних проектів, представлених на виставці, назвали вібраційний гранулятор плаву азотних добрив, який розроблений науковцями кафедри ПОХНВ факультету ТеСЕТ СумДУ та використовується у хімічній промисловості України.

Поряд із СумДУ свої наукові досягнення демонстрували: Київський національний університет імені Тараса  Шевченка; Національний  педагогічний університет імені М. П. Драгоманова; Київський національний лінгвістичний університет; Київський національний торговельно-економічний університет; Київський національний економічний університет імені Вадима  Гетьмана; Київський національний університет будівництва та архітектури; Національний авіаційний університет; Національний транспортний університет; Чернігівський державний технологічний університет; Житомирський державний технологічний університет; Київський національний університет технологій та дизайну; Національний університет харчових технологій; Вінницький національний технічний університет; Полтавський національний технічний університет  імені Юрія Кондратюка; Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара.