4.jpg

У Сумському державному університеті підбито підсумки конкурсів «Кращий підрозділ за результатами наукової діяльності у 2022 році» та «Кращий підрозділ за підсумками організації наукової роботи студентів у 2022 році».

Переможці серед інститутів і факультетів:

перше місце – навчально-науковий інститут бізнесу, економіки та менеджменту і факультет технічних систем та енергоефективних технологій;

друге місце – факультет електроніки та інформаційних технологій.

Переможцями у науковій діяльності серед кафедр стали:

• перше місце – кафедра маркетингу і кафедра наноелектроніки та модифікації поверхні;
  • друге місце – кафедра технології машинобудування, верстатів та інструментів, кафедра комп’ютерної механіки імені Володимира Марцинковського, кафедра міжнародних економічних відносин;
  • третє місце – кафедра прикладної математики та моделювання складних систем, кафедра економічної кібернетики.

Результат ранжування серед наукових підрозділів за індикатором «Фінансова оцінка наукової діяльності»:

• перше місце – міжгалузева проблемна науково-дослідна лабораторія гідродинамічних приводів та установок;
  • друге місце – центр колективного користування науковим обладнанням науково-навчального медичного інституту «Центр біомедичних досліджень»;
  • третє місце – науково-дослідний інститут мінеральних добрив і пігментів, науково-експертний центр «Атомного та енергетичного машинобудування», науково-дослідний інститут енергоефективних технологій.

Переможці конкурсу у номінації «Кращі інститути і факультети за результатами організації наукової роботи студентів у 2022 році»:

• перше місце – навчально-науковий інститут права;
  • друге місце – навчально-науковий інститут бізнесу, економіки та менджменту.

Найкраще організована наукова робота студентів за результатами конкурсу на кафедрах:

• адміністративного, господарського права та фінансово-економічної безпеки (перше місце);
  • комп’ютерних наук; хімічної інженерії; кримінально-правових дисциплін та судочинства (друге місце);
  • комп’ютерної механіки імені Володимира Марцинковського; хірургії, травматології, ортопедії та фтизіатрії; інформаційних технологій (третє місце).

Вітаємо переможців, зичимо нових успіхів!