Острога Р.23 квітня 2013 року на кафедрі "Процеси та обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв (ПОХНВ)" відбулась науково-технічна конференція викладачів, співробітників, аспірантів і студентів факультету технічних систем та енергоефективних технологій «Сучасні технології у промисловому виробництві» за секцією "Хімічна технологія та інженерія".

За результатами конференції були обрані переможці:

Перше місце - Демченко Андрій (гр. ХМ-91) "До питання деформації краплі у газовому потоці" (наук. кер. – к.т.н., доц. Артюхов А.Є.).

Друге місце - Савченко Наталія (гр. ХМ-91)"Моделювання процесу розподілу дисперсних матеріалів" (наук. кер. - ас. Смірнов В.А.).

Третє місце - Хобта Олександр (ХМмз-22с)"Динамічне моделювання процесів осушування природного газу з застосуванням SCADA-технологій АСУ ТП Газліфтної КС Анастасівського родовища" (наук. кер. – к.т.н., доц., докторант Ляпощенко О.О.).

Демченко АндрійСавченко НаталіяХобта Олександр