У травні 2016 р. у результаті багатоетапного конкурсного відбору студентка І курсу магістратури СумДУ Марина Дем'яненко стала стипендіатом Стипендіальної програми "Завтра.UA"-2015/2016 Всеукраїнської благодійної організації "Фонд Віктора Пінчука - соціальна ініціатива".

Наукова робота стипендіата була представлена за науковим напрямом  "Математика і механіка" з міждисциплінарної тематики "Удосконалення характеристик сепараційного обладнання установок комплексної підготовки природного газу шляхом дослідження гідроаеропружної взаємодії газорідинної суміші з динамічними відбійними елементами".

Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука – перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді. Її головна мета сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.

Стипендіати відбираються щорічно на відкритому всеукраїнському конкурсі. До участі запрошуються всі студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських вищих навчальних закладів 4-го рівня акредитації та ВНЗ-партнерів програми. Критерії відбору – високий рівень фахових знань, самостійна наукова робота, лідерські, комунікаційні та творчі здібності.

Програма «Завтра.UA» в фактах і цифрах за 7 років існування

• Понад 2000 стипендіатів «Завтра.UA» з усієї України.
  • Партнерство з 79 провідними університетами України.
  • Стипендіальний фонд «Завтра.UA» склав 18 110 000,00 грн.
  • Щомісячна стипендія у розмірі 942 грн. протягом року.
  • Реалізовано близько 70 соціальних проектів стипендіатів, які спрямовані на вирішення актуальних проблем суспільства та молоді.
  • Підтримано близько 50 індивідуальних проектів та ініціатив стипендіатів спрямованих на особистісний розвиток та професійне зростання.
  • Проведено шість Всеукраїнських молодіжних форуми «Завтра.UA».

Також стипендіати відвідують щорічний Молодіжний форум «Завтра.UA», який відбувається в Києві; беруть участь у зустрічах Ялтинської Європейської Стратегії, публічних лекціях з провідними представниками бізнесу, політики та культури, долучаються до проектів Фонду та PinchukArtCentre.

З часу створення програми стипендіати відвідали публічні лекції з такими спікерами, як 42-й президент США Білл Клінтон, прем’єр-міністр Великобританії (1997-2007) Тоні Блер, президент Ізраїлю Шимон Перес, 65-й Державний Секретар США Колін Пауелл, директор-розпорядник Міжнародного Валютного Фонду (2007-2011) Домінік Стросс-Кан, сьомий Генеральний секретар ООН (1997-2006) Кофі Аннан, лауреат Нобелівської премії миру 2006 року Мухаммед Юнус, засновник Wikipedia, ідеолог концепції Wiki та член Опікунської ради Фонду Wikimedia Джиммі Вейлз та інші.