Notice: Undefined offset: 72 in /var/www/vhosts/ce.sumdu.edu.ua/httpdocs/libraries/src/Access/Access.php on line 608

Notice: Trying to get property 'rules' of non-object in /var/www/vhosts/ce.sumdu.edu.ua/httpdocs/libraries/src/Access/Access.php on line 608

Notice: Undefined offset: 72 in /var/www/vhosts/ce.sumdu.edu.ua/httpdocs/libraries/src/Access/Access.php on line 613

Notice: Trying to get property 'rules' of non-object in /var/www/vhosts/ce.sumdu.edu.ua/httpdocs/libraries/src/Access/Access.php on line 613

РОБОЧА ПРОГРАМА навчальної дисципліни “Обладнання газо- та нафтопереробних виробництв” (форма навчання - денна)
РОБОЧА ПРОГРАМА навчальної дисципліни “Обладнання газо- та нафтопереробних виробництв” (форма навчання - заочна)

РЕГЛАМЕНТ модульно-рейтингової системи контролю і оцінювання з навчальної дисципліни “Обладнання газо- та нафтопереробних виробництв”

Навчально-методичні матеріали для забезпечення самостійної роботи
(в т. ч. електронні засоби навчання для виконання індивідуальних завдань)

ocw.sumdu.edu.uaДИСТАНЦІЙНИЙ КУРС з вивчення дисципліни “Обладнання газо- та нафтопереробних виробництв” >>
лауреат II ст. OCW SSUЯкщо Ви не підключені до вивчення та не маєте облікового запису, то пройдіть авторизацію на сайті дистанційного навчання в СумДУ за наступними реєстраційними даними щоб увійти до системи для вільного (безкоштовного) доступу:
логін: engineering
пароль: engineering
© 2006-2014 СумДУ. Усi права захищенi. При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове.

Склабінський В.I. Обладнання газо- та нафтопереробних виробництвОбладнання газо- та нафтопереробних виробництв: навчальний посібник / В. І. Склабінський, А. Є. Артюхов, О. О. Ляпощенко, І. І. Шостаківський. – Суми: Сумський державний університет, 2015. –  343 с.

Методичні вказівки до вивчення дисципліни "Обладнання нафтопереробних виробництв" зі спеціальності 7.090220 "Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів" [Текст] : для студ. денної і заочної форм навчання / О. О. Ляпощенко, В. І. Склабінський. — Суми : СумДУ, 2007. — 32 с. — 2-38.

Кузнецов А.А. Расчеты основных процессов и аппаратов переработки углеводородных газов: справочное пособие / А.А.Кузнецов, Е.Н.Судаков. — М. : Химия, 1983. — 224 с.

Download-buttonЗАВАНТАЖИТИ шаблон для виконання РОЗРАХУНКОВОЇ РОБОТИ з дисципліни "Обладнання газо- та нафтопереробних виробництв" (форма навчання - заочна)>>

22 грудня 2021
Зав. кафедри ТМВІ, ст. наук. співробітник кафедри ХІ, докт. техн. наук, професор Віталій ІВАНОВ та професор, пров. наук. співробітник кафедри ХІ, докт. техн. наук, професор Олександр ЛЯПОЩЕНКО отримали наукові нагороди Європейського Альянсу Інновацій (Бельгія) і їх імена внесено до списку EAI Fellow Members Class 2021.
24 жовтня 2021
24 жовтня в Сумському державному університеті відбулась нарада за участі представника НАК «Нафтогаз України» Санжара ЖАРКЕШОВА, голови Сумської облдержадміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО, представників провідних машинобудівних компаній Сумщини та науковців.