Notice: Undefined offset: 72 in /var/www/vhosts/sumdu.edu.ua/__ce.sumdu.edu.ua/libraries/src/Access/Access.php on line 608

Notice: Trying to get property 'rules' of non-object in /var/www/vhosts/sumdu.edu.ua/__ce.sumdu.edu.ua/libraries/src/Access/Access.php on line 608

Notice: Undefined offset: 72 in /var/www/vhosts/sumdu.edu.ua/__ce.sumdu.edu.ua/libraries/src/Access/Access.php on line 613

Notice: Trying to get property 'rules' of non-object in /var/www/vhosts/sumdu.edu.ua/__ce.sumdu.edu.ua/libraries/src/Access/Access.php on line 613

РОБОЧА ПРОГРАМА навчальної дисципліни “Обладнання газо- та нафтопереробних виробництв” (форма навчання - денна)
РОБОЧА ПРОГРАМА навчальної дисципліни “Обладнання газо- та нафтопереробних виробництв” (форма навчання - заочна)

РЕГЛАМЕНТ модульно-рейтингової системи контролю і оцінювання з навчальної дисципліни “Обладнання газо- та нафтопереробних виробництв”

Навчально-методичні матеріали для забезпечення самостійної роботи
(в т. ч. електронні засоби навчання для виконання індивідуальних завдань)

ocw.sumdu.edu.uaДИСТАНЦІЙНИЙ КУРС з вивчення дисципліни “Обладнання газо- та нафтопереробних виробництв” >>
лауреат II ст. OCW SSUЯкщо Ви не підключені до вивчення та не маєте облікового запису, то пройдіть авторизацію на сайті дистанційного навчання в СумДУ за наступними реєстраційними даними щоб увійти до системи для вільного (безкоштовного) доступу:
логін: engineering
пароль: engineering
© 2006-2014 СумДУ. Усi права захищенi. При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове.

Склабінський В.I. Обладнання газо- та нафтопереробних виробництвОбладнання газо- та нафтопереробних виробництв: навчальний посібник / В. І. Склабінський, А. Є. Артюхов, О. О. Ляпощенко, І. І. Шостаківський. – Суми: Сумський державний університет, 2015. –  343 с.

Методичні вказівки до вивчення дисципліни "Обладнання нафтопереробних виробництв" зі спеціальності 7.090220 "Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів" [Текст] : для студ. денної і заочної форм навчання / О. О. Ляпощенко, В. І. Склабінський. — Суми : СумДУ, 2007. — 32 с. — 2-38.

Кузнецов А.А. Расчеты основных процессов и аппаратов переработки углеводородных газов: справочное пособие / А.А.Кузнецов, Е.Н.Судаков. — М. : Химия, 1983. — 224 с.

Download-buttonЗАВАНТАЖИТИ шаблон для виконання РОЗРАХУНКОВОЇ РОБОТИ з дисципліни "Обладнання газо- та нафтопереробних виробництв" (форма навчання - заочна)>>

04 листопада 2022
Постановою Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки від 04 листопада 2022 року призначено стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених з листопада 2022 року.
10 жовтня 2022
Згідно з наказом МОН України #894 від 10.10.2022 утворено спеціалізовану вчену раду Д 55.051.04 з присудження наукового ступеня доктора наук зі спеціальностей 21.06.01 «Екологічна безпека» та 05.17.08 «Процеси та обладнання хімічної технології» в Сумському державному університеті строком на три роки.