133 Галузеве машинобудування / 105 / Металорізальні верстати та системи + Комп`ютерна хімічна інженерія + Обладнання нафто- та газопереробних виробництв

Notice: Undefined offset: 72 in /var/www/vhosts/ce.sumdu.edu.ua/httpdocs/libraries/src/Access/Access.php on line 608

Notice: Trying to get property 'rules' of non-object in /var/www/vhosts/ce.sumdu.edu.ua/httpdocs/libraries/src/Access/Access.php on line 608

Notice: Undefined offset: 72 in /var/www/vhosts/ce.sumdu.edu.ua/httpdocs/libraries/src/Access/Access.php on line 613

Notice: Trying to get property 'rules' of non-object in /var/www/vhosts/ce.sumdu.edu.ua/httpdocs/libraries/src/Access/Access.php on line 613

РОБОЧА ПРОГРАМА навчальної дисципліни “Проектування хімічних виробництв і основи САПР” (форма навчання - денна)
РОБОЧА ПРОГРАМА навчальної дисципліни “Проектування хімічних виробництв і основи САПР” (форма навчання - заочна)

РЕГЛАМЕНТ модульно-рейтингової системи контролю і оцінювання з навчальної дисципліни “Проектування хімічних виробництв і основи САПР”

1602 Методичні вказівки до вивчення дисципліни "Проектування хімічних підприємств та основи САПР" [Текст] : для студ. спец. 7.090220, 8.090220 "Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів" денної і заочної форм навчання / О. О. Ляпощенко, В. М. Маренок. – Суми : СумДУ, 2008. – 81 с. – 9-87.

Курсова робота з дисципліни «Проектування хімічних виробництв та основи САПР» є комплексним завданням, що узагальнює отримані знання, і є окремим розділом дисципліни. Під час її виконання студентами активно застосовуються інтегровані технології автоматизованого проектування з застосуванням сучасних CAD/CAM/CAE-систем для комп’ютерного моделювання, конструювання та дизайну основного технологічного обладнання установок хімічних та нафтогазопереробних виробництв.

Методичні вказівки до виконання курсової роботи з дисципліни "Проектування хімічних виробництв та основи САПР" [Текст] : для студ. спец. 7(8).05050315 "Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів" денної та дистанційної форм навчання / О. О. Ляпощенко, В. М. Маренок, М. С. Скиданенко. — Суми : СумДУ, 2013. – 26 с.

Методичні вказівки до виконання курсової роботи з дисципліни "Проектування хімічних виробництв та основи САПР" [Текст] : для студ. спец. 7(8).05050315 "Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів" заочної форми навчання / О.О.Ляпощенко, В.М.Маренок, М.С.Скиданенко, А.В.Логвин. — Суми : СумДУ, 2013. – 21 с.

Download-buttonЗАВАНТАЖИТИ бланк ЗАВДАННЯ на курсову роботу з дисципліни "Проектування хімічних виробництв і основи САПР" >>

Download-buttonЗАВАНТАЖИТИ бланк ТИТУЛЬНОГО АРКУША (обкладинка пояснювальної записки) на курсову роботу з дисципліни "Проектування хімічних виробництв і основи САПР" >>

 Навчально-методичні матеріали для забезпечення самостійної роботи
(в т. ч. електронні засоби навчання для виконання індивідуальних завдань)

ocw.sumdu.edu.uaДИСТАНЦІЙНИЙ КУРС з вивчення дисципліни "Проектування хімічних виробництв і основи САПР" >>
Якщо Ви не підключені до вивчення та не маєте облікового запису, то пройдіть авторизацію на сайті дистанційного навчання в СумДУ за наступними реєстраційними даними щоб увійти до системи для вільного (безкоштовного) доступу:
логін: engineering
пароль: engineering
© 2006-2014 СумДУ. Усi права захищенi. При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове

Ляпощенко О.О. Создание 3D-модели кожухотрубчатого теплообменника с помощью CAD-системы КОМПАС-3D / О.О. Ляпощенко, В.М. Маренок, С.В. Денисенко. - Електронний засіб навчання каф. ПОХНВ. - Сумы: СумГУ, 2012.

Повнофункціональну версію системи тривимірного моделювання КОМПАС- 3D для використання в учбових цілях можна завантажити за посиланням (попередньо ознайомившись з особливостями використання та ліцензійною угодою):
Завантажити безкоштовну навчальну версію КОМПАС-3D

Щось не виходить? Постав запитання на форумі користувачів ПЗ АСКОН!
http://forum.ascon.ru/

Обговорення, фото- та відеоальбом  студентських курсових робіт з дисципліни «Проектування хімічних виробництв та основи САПР» можна переглянути на офіційній сторінці кафедри ПОХНВ СумДУ у соцмережі Вконтакті. Не знайшов свій проект - завантажуй!

Відібрані кращі студентські проекти з числа курсових робіт з дисципліни «Проектування хімічних виробництв та основи САПР» були представлені та неодноразово відмічені нагородами на конкурсі “Будущие АСы КОМПьютерного 3D-моделирования” (м. Москва, Росія):
‘2007-2008 - дипломи в номінації «За комплексне проектування промислового об'єкту»;
‘2008 - III місце в «середній» ваговій категорії;
‘2009 - III місце в «важкій» ваговій категорії;
‘2010 - II місце в «важкій» ваговій категорії.

Тому можна з гордістю сказати що саме у нас навчаються визнані на Україні та далеко за її межами «АСи комп’ютерного 3D-моделювання».

Результати участі студентів спеціальності 05050315 - обладнання хiмiчних виробництв i підприємств будівельних матерiалiв та переможці конкурсу «Будущие АСы КОМПьютерного 3D-моделирования» >>

Бронзовые АСы СумГУ © Ваш Шанс, 2009

08 червня 2022
8 червня розпочала роботу п’ята Міжнародна конференція «International Conference on Design, Simulation, Manufacturing: The Innovation Exchange» (DSMIE), постійним організатором якої є Сумський державний університет.
29 травня 2022
День Хіміка — професійне свято працівників хімічної та нафтохімічної промисловостей України. Відзначається щорічно в останню неділю травня. Свято встановлено в Україні «…На підтримку ініціативи працівників хімічної та нафтохімічної промисловості України…» згідно з Указом Президента України «Про День хіміка» від 7 травня 1994 р. № 219/94.
22 грудня 2021
Зав. кафедри ТМВІ, ст. наук. співробітник кафедри ХІ, докт. техн. наук, професор Віталій ІВАНОВ та професор, пров. наук. співробітник кафедри ХІ, докт. техн. наук, професор Олександр ЛЯПОЩЕНКО отримали наукові нагороди Європейського Альянсу Інновацій (Бельгія) і їх імена внесено до списку EAI Fellow Members Class 2021.
24 жовтня 2021
24 жовтня в Сумському державному університеті відбулась нарада за участі представника НАК «Нафтогаз України» Санжара ЖАРКЕШОВА, голови Сумської облдержадміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО, представників провідних машинобудівних компаній Сумщини та науковців.

СУМСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Україна, 40007, м. Суми, вул. Римського-Корсакова 2,
факультет технічних систем та енергоефективних технологій (ТеСЕТ)
кафедра «Хімічної інженерії,  Лабораторний корпус "А".

e-mail: [email protected],

            [email protected]

тел. +38(0542)33-71-24, 68-77-95, 33-70-73;

тел./факс +38(0542)33-40-58, 33-71-42.