133 Галузеве машинобудування / 105 / Металорізальні верстати та системи + Комп`ютерна хімічна інженерія + Обладнання нафто- та газопереробних виробництв

Notice: Undefined offset: 72 in /var/www/vhosts/sumdu.edu.ua/__ce.sumdu.edu.ua/libraries/src/Access/Access.php on line 608

Notice: Trying to get property 'rules' of non-object in /var/www/vhosts/sumdu.edu.ua/__ce.sumdu.edu.ua/libraries/src/Access/Access.php on line 608

Notice: Undefined offset: 72 in /var/www/vhosts/sumdu.edu.ua/__ce.sumdu.edu.ua/libraries/src/Access/Access.php on line 613

Notice: Trying to get property 'rules' of non-object in /var/www/vhosts/sumdu.edu.ua/__ce.sumdu.edu.ua/libraries/src/Access/Access.php on line 613

РОБОЧА ПРОГРАМА навчальної дисципліни “Проектування хімічних виробництв і основи САПР” (форма навчання - денна)
РОБОЧА ПРОГРАМА навчальної дисципліни “Проектування хімічних виробництв і основи САПР” (форма навчання - заочна)

РЕГЛАМЕНТ модульно-рейтингової системи контролю і оцінювання з навчальної дисципліни “Проектування хімічних виробництв і основи САПР”

1602 Методичні вказівки до вивчення дисципліни "Проектування хімічних підприємств та основи САПР" [Текст] : для студ. спец. 7.090220, 8.090220 "Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів" денної і заочної форм навчання / О. О. Ляпощенко, В. М. Маренок. – Суми : СумДУ, 2008. – 81 с. – 9-87.

Курсова робота з дисципліни «Проектування хімічних виробництв та основи САПР» є комплексним завданням, що узагальнює отримані знання, і є окремим розділом дисципліни. Під час її виконання студентами активно застосовуються інтегровані технології автоматизованого проектування з застосуванням сучасних CAD/CAM/CAE-систем для комп’ютерного моделювання, конструювання та дизайну основного технологічного обладнання установок хімічних та нафтогазопереробних виробництв.

Методичні вказівки до виконання курсової роботи з дисципліни "Проектування хімічних виробництв та основи САПР" [Текст] : для студ. спец. 7(8).05050315 "Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів" денної та дистанційної форм навчання / О. О. Ляпощенко, В. М. Маренок, М. С. Скиданенко. — Суми : СумДУ, 2013. – 26 с.

Методичні вказівки до виконання курсової роботи з дисципліни "Проектування хімічних виробництв та основи САПР" [Текст] : для студ. спец. 7(8).05050315 "Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів" заочної форми навчання / О.О.Ляпощенко, В.М.Маренок, М.С.Скиданенко, А.В.Логвин. — Суми : СумДУ, 2013. – 21 с.

Download-buttonЗАВАНТАЖИТИ бланк ЗАВДАННЯ на курсову роботу з дисципліни "Проектування хімічних виробництв і основи САПР" >>

Download-buttonЗАВАНТАЖИТИ бланк ТИТУЛЬНОГО АРКУША (обкладинка пояснювальної записки) на курсову роботу з дисципліни "Проектування хімічних виробництв і основи САПР" >>

 Навчально-методичні матеріали для забезпечення самостійної роботи
(в т. ч. електронні засоби навчання для виконання індивідуальних завдань)

ocw.sumdu.edu.uaДИСТАНЦІЙНИЙ КУРС з вивчення дисципліни "Проектування хімічних виробництв і основи САПР" >>
Якщо Ви не підключені до вивчення та не маєте облікового запису, то пройдіть авторизацію на сайті дистанційного навчання в СумДУ за наступними реєстраційними даними щоб увійти до системи для вільного (безкоштовного) доступу:
логін: engineering
пароль: engineering
© 2006-2014 СумДУ. Усi права захищенi. При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове

Ляпощенко О.О. Создание 3D-модели кожухотрубчатого теплообменника с помощью CAD-системы КОМПАС-3D / О.О. Ляпощенко, В.М. Маренок, С.В. Денисенко. - Електронний засіб навчання каф. ПОХНВ. - Сумы: СумГУ, 2012.

Повнофункціональну версію системи тривимірного моделювання КОМПАС- 3D для використання в учбових цілях можна завантажити за посиланням (попередньо ознайомившись з особливостями використання та ліцензійною угодою):
Завантажити безкоштовну навчальну версію КОМПАС-3D

Щось не виходить? Постав запитання на форумі користувачів ПЗ АСКОН!
http://forum.ascon.ru/

Обговорення, фото- та відеоальбом  студентських курсових робіт з дисципліни «Проектування хімічних виробництв та основи САПР» можна переглянути на офіційній сторінці кафедри ПОХНВ СумДУ у соцмережі Вконтакті. Не знайшов свій проект - завантажуй!

Відібрані кращі студентські проекти з числа курсових робіт з дисципліни «Проектування хімічних виробництв та основи САПР» були представлені та неодноразово відмічені нагородами на конкурсі “Будущие АСы КОМПьютерного 3D-моделирования” (м. Москва, Росія):
‘2007-2008 - дипломи в номінації «За комплексне проектування промислового об'єкту»;
‘2008 - III місце в «середній» ваговій категорії;
‘2009 - III місце в «важкій» ваговій категорії;
‘2010 - II місце в «важкій» ваговій категорії.

Тому можна з гордістю сказати що саме у нас навчаються визнані на Україні та далеко за її межами «АСи комп’ютерного 3D-моделювання».

Результати участі студентів спеціальності 05050315 - обладнання хiмiчних виробництв i підприємств будівельних матерiалiв та переможці конкурсу «Будущие АСы КОМПьютерного 3D-моделирования» >>

Бронзовые АСы СумГУ © Ваш Шанс, 2009

04 листопада 2022
Постановою Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки від 04 листопада 2022 року призначено стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених з листопада 2022 року.
10 жовтня 2022
Згідно з наказом МОН України #894 від 10.10.2022 утворено спеціалізовану вчену раду Д 55.051.04 з присудження наукового ступеня доктора наук зі спеціальностей 21.06.01 «Екологічна безпека» та 05.17.08 «Процеси та обладнання хімічної технології» в Сумському державному університеті строком на три роки.
08 червня 2022
8 червня розпочала роботу п’ята Міжнародна конференція «International Conference on Design, Simulation, Manufacturing: The Innovation Exchange» (DSMIE), постійним організатором якої є Сумський державний університет.
29 травня 2022
День Хіміка — професійне свято працівників хімічної та нафтохімічної промисловостей України. Відзначається щорічно в останню неділю травня. Свято встановлено в Україні «…На підтримку ініціативи працівників хімічної та нафтохімічної промисловості України…» згідно з Указом Президента України «Про День хіміка» від 7 травня 1994 р. № 219/94.

СУМСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Україна, 40007, м. Суми, вул. Римського-Корсакова 2,
факультет технічних систем та енергоефективних технологій (ТеСЕТ)
кафедра «Хімічної інженерії,  Лабораторний корпус "А".

e-mail: [email protected],

            [email protected]

тел. +38(0542)33-71-24, 68-77-95, 33-70-73;

тел./факс +38(0542)33-40-58, 33-71-42.