Історія успіху: від студентки СумДУ до начальника проектно-конструкторського бюро "Нафтохіммонтаж".

У новому випуску проєкту "Історія успіху" ми поспілкувалися з Людмилою Атрошкіною. Вона закінчила Сумський державний університет за спеціальністю обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів. Про її враження від навчання у СумДУ, практику та роботу після університету дивіться у відео.

Історія успіху: від студента СумДУ до головного інженера у великому трансконтинентальному концерні

Нове інтерв'ю з випускником СумДУ з факультету технічних систем та енергоефективних технологій Миколою Кочергіним. Зараз Микола Кочергін працює головним інженером у великому трансконтинентальному концерні й займається улюбленою справою. Він поділився з нами, як обирав спеціальність та університет СумДУ й надав важливі поради для абітурієнтів та студентів, які хочуть працювати за спеціальністю.