01 травня 2024 р. відбувся студентський форум з органічного агровиробництва та маркетингу органічної продукції на тему: «Органічне агровиробництво: майбутнє для молоді».

У конкурсі на кращу студентську роботу приймали участь 125 студентів з 70 навчальних закладів.

Метою конкурсу була популяризація здорового способу життя, збереження навколишнього середовища та залучення населення до споживання органічних продуктів.

До форуму долучились :

·         Директор Науково-медичного центру вищої та фахової

передвищої освіти Тетяна Іщенко;

·         Голова Правління Федерації органічного руху України Євген Милованов;

·         Президент IFOAM Asia Метью Джон;

·         Національний експерт Проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства» Олександр Каліберда

·         Директор ТОВ «Еко Снейл» Мирослав Загорський.

Участь прийняв студент ОП «Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів» кафедри хімічної інженерії Андрій СЕРГІЄНКО з темою науко-дослідної роботи «Дослідження процесу отримання гранульованого добрива на основі курячого посліду» науковий керівник доцент кафедри хімічної інженерії Руслан ОСТРОГА.

Захід пройшов у змішаному форматі.